Відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

 

4 липня 2019 року в Андрушівському відділенні поліції відбулися урочистості з нагоди Дня Національної поліції України. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, голова районної ради Олександр Осадчук, начальник Андрушівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції Головного управління національної поліції України в Житомирській області Ярослав Онищук, міський голова Володимир Бойко, голова Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади Юрій Ящук, заступник керівника Бердичівської місцевої прокуратури Іван Бирко.

Словами вдячності, грамотами, подяками та подарунками вони відзначили працівників поліції. Подякували їм за нелегку і напружену роботу та за спокій наших громадян. Побажали їм міцного здоров’я, витримки, успіхів у службі, домашнього затишку та оптимізму.

Голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, вітаючи присутніх зазначила, що працівники поліції пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує. Побажала успіхів у професійній діяльності, зокрема подальшій боротьбі із злочинністю задля забезпечення стабільності та дотримання правопорядку, нових досягнень і звершень в ім’я миру і процвітання нашої Андрушівщини та всієї України.

За вагомий внесок у забезпеченні законності та правопорядку на території району, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України Подякою районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені:

Онищук Яровлав Валерійович – начальник Андрушівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції Головного управління національної поліції України в Житомирській області;
Скаковський Євгеній Миколайович – оперуповноважений СКП Андрушівського відділення поліції старшого лейтенанта поліції;
Павлушко Сергій Павлович – старший слідчий СВ Андрушівського відділення поліції майора поліції;

Огір Руслан Юрійович – старший інспектор превенції Андрушівського відділення поліції капітан поліції;
Яблонський Віталій Олександрович – інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Андрушівського відділення поліції капітана поліції;
Довбня Петро Михайлович – начальник СРПП Андрушівського відділення поліції капітана поліції;

Ульянинський Святослав Васильович – дільничий офіцер поліції сектору превенції Андрушівського відділення поліції капітан поліції;
Талах Олександр Анатолійович – інспектор СРПП Андрушівського відділення поліції лейтенант поліції;
Жуківська Наталія Михайлівна – інспектор СРПП Андрушівського відділення поліції капітан поліції;

Прокопчук Руслан Олегович – поліцейський СРПП Андрушівського відділення поліції сержант поліції;

Маршалкевич Віктор Станіславович – поліцейський з логістики обліку та збереження речових доказів Андрушівського відділення поліції старпший сержант.
Підняли настрій всім присутнім у залі працівники районного будинку культури, які організували для правоохоронців святкову концертну програму.
Головний спеціаліст відділу
організаційної роботи
Оксана Малинівська