Проведено інформаційно-консультаційний семінар для суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців.

 

10 липня 2019 року у залі засідань районної ради проведено інформаційно-консультаційний семінар для суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців.

У роботі семінару взяли участь голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, фахівці департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, Головного територіального управління юстиції в області.
Заступник начальника управління департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Тетяна Цільора інформувала про дотримання мінімальних гарантій з оплати праці, ризики нелегальної зайнятості, укладення трудових та колективних договорів, ведення трудових книжок, застосування Закону України «Про відпустки» тощо.
Відповідно до порядку денного семінару розглянуто питання щодо механізму фінансової підтримки суб’єктів господарювання з обласного бюджету, зокрема, відшкодування відсотків за кредитом на розвиток власного виробництва, про можливість стажування у Німеччині для підприємців, про основні положення реєстрації нерухомості та бізнесу, а також про впровадження програм «Я маю право», «Чужих дітей не буває».
У ході семінарів також надано роз’яснення щодо послуг служби зайнятості, використання Інтернет-ресурсу та запровадження електронного кабінету роботодавця.Андрушівська районна
державна адміністрація