Відбулася розширена апаратна нарада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації

  29 липня 2019 року, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Сергія Демченка, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь керівник апарату Олександр Савенко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних, комунальних установ та організацій району.
На засіданні обговорювались питання щодо виплати субсидій та інших пільг у готівковій формі; реалізації постанови КМУ щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; підготовки до нового навчального року та опалювального сезону шкіл району; проведення закупівлі комп’ютерної техніки, меблів та дидактичних матеріалів для «Нової української школи»; облаштування внутрішніх туалетів в школах району; збору урожаю ранньо-зернових культур та інші.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району інформували про проведену роботу впродовж минулого тижня, про виконання протокольних доручень та плани роботи на поточний тиждень.
Після детального обговорення порушених питань заступник голови райдержадміністрації Демченко С.Д. дав відповідні доручення.

Головний спеціаліст
відділу організаційної роботи
апарату райдержадміністрації
Оксана Малинівська