Відбулася розширена апаратна нарада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації

  5 серпня 2019 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Сергія Демченка відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних, комунальних установ та організацій району.
На засіданні обговорювались питання щодо ремонту та зимового утримання доріг району; проведення закупівлі комп’ютерної техніки, меблів та дидактичних матеріалів для «Нової української школи»; облаштування внутрішніх туалетів в школах району; забезпечення житлом іноземних волонтерів та інші.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Альона Балюк повідомила, що 9 серпня 2019 року з 10.00 по 13.00 в приміщенні управління буде здійснювати прийом громадян начальник департаменту праці, соціальної та сімейної політики Прокопець Юрій Васильович.
Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району інформували про проведену роботу впродовж минулого тижня, про виконання протокольних доручень та плани роботи на поточний тиждень.
Після детального обговорення порушених питань заступник голови райдержадміністрації Демченко С.Д. дав відповідні доручення.

Головний спеціаліст
загального сектору
апарату райдержадміністрації
Оксана Малинівська