Відзначили День Державного Прапора України

 

23 серпня 2019 року в місті Андрушівка відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України. Це свято встановлено на вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки України. І це не випадково, бо в серцях народу України серпнева блакить неба й жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи й праці.

Цього дня перед адмінбудинком зібралися представники влади району, депутатського корпусу, працівники установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, освітяни, учні та небайдужі андрушівчани.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, голова районної ради Олександр Осадчук.

Голова районної державної адміністрації Катерина Курсон, вітаючи присутніх зазначила, що День Державного Прапора України – не просто святковий день в календарі. Це нагадування про високу ціну і значення суверенітету й символів України, право на свободу якої виборювали і виборюють сьогодні тисячі справжніх патріотів. Побажала спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.
Головний спеціаліст
відділу організаційної роботи
Алла Огір