Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно»

 


Шановне студентство м. Житомира та Житомирської області, спробуйте свої сили та позмагайтеся за грошовий грант на навчання у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно»!
Конкурсні роботи приймаються тільки до 30 вересня! А отже не витрачайте часу, та приймайтеся чим скоріше до написання есе на тематику:
«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»
Питання пропонується розглядати у інноваційній площині та за обраним на власний розсуд напрямом.
Прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Розумним Бути Модно» мають змогу здобувачі вищої освіти тих навчальних закладів, які є офіційними учасниками конкурсу. Це можуть бути студенти всіх спеціальностей, незалежно від курсу та форми навчання Політехніки та педагогічного університету ім.І.Франка. З повним переліком ЗВО по всій країні та правилами написання робіт можливо ознайомитися за посиланням http://openmedia.com.ua/student-grant.
Переможці отримують можливість оплатити рік, півріччя або семестр навчання. Студенти-переможці, які навчаються на державному забезпеченні, отримають стипендіальне забезпечення від холдингу «Open Media Group» за відповідний період.
Визначатиме переможців незалежне журі, до складу якого запрошені професори та спеціалісти Вищих навчальних закладів.
Конкурс проводитися за підтримки медіа ресурсів:
Ликар инфо - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
Е-Квиток - Сервіс бронювання авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
УАУА инфо - Інформаційний портал для батьків про дітей;
Надра Кредит - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.
Спробувати свої сили у змаганні та поборотися за грошовий грант на навчання пропонуємо всім розумним студентам Житомирщини.