Відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

 

6 вересня на районному стадіоні ДЮСШ відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
Почесними гостями спортивного свята були – заступник голови Андрушівської райдержадміністрації Сергій Демченко, заступник голови районної ради Михайло Ляшук, начальник відділу освіти Людмила Ковальчук.

Сергій Демченко привітав присутніх з Днем фізичної культури і спорту. Звернувся зі словами вдячності до вчителів, тренерів фізкультурно-спортивного руху та гідне продовження традицій з виховання фізично- загартованої та здорової молоді, побажав міцного здоров’я, добра і щастя, а учасникам змагань удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог.
Почесне право підняти Державний прапор України з нагоди відкриття змагань надалося вихованцям Андрушівської ДЮСШ Загребельній Анні та Полінкевич Юлії, які ввійшли до збірної команди України та брали участь у чемпіонаті Європи з гирьового спорту в м.Париж (Франція).

За вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху та з нагоди Дня фізичної культури і спорту відзначили грамотами районної держаної адміністрації та районної ради:

- Громського Сергія Івановича – президента футбольного клубу «Фортуна»;
- Заблоцького Юрія Дмитровича – вчителя фізики Андрушівської гімназії;
- Мазура Бориса Валентиновича – гравця футбольної команди ветеранів «Аміко»;
- Павлушка Олександра Олександровича – тренера футбольної команди «Фортуна»;
- Скочеляса Івана Олександровича - тренера футбольної команди «Фортуна»;
- Комарчука Андрія Борисовича – головного суддю змагань з шахів;

- Короля Івана Андрійовича – заступника директора Андрушівської гімназії з навчально-виховної роботи;
- Затилюка Григорія Петровича – вчителя Зарубинецької ЗОШ І-ІІІ ст., тренера дитячо-юнацької спортивної школи;
- Романського Олександра Миколайовича – вчителя Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, тренера дитячо-юнацької спортивної школи.
- Ямкову Ларису Юріївну – головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації.

За сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток фізкультурного руху та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагородили подякою відділу освіти райдержадміністрації:
- Гелембина Василя Васильовича, вчителя Гальчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Корніцьку Ольгу Миколаївну, вчителя Андрушівської гімназії;

- Рудюк Наталію Броніславівну, вчителя Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1;
- Очитка Сергія Володимировича, вчителя Волицької ЗОШ І-ІІ ступенів;
- Терлецького Петра Михайловича, вчителя Новоівницької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Маліновського Ігоря Івановича, вчителя Павелківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Кошового Степана Григоровича, вчителя Старокотельнянської гімназії;
- Даніловського Олександра Степановича, вчителя Міньковецької ЗОШ І-ІІ ступенів;
- Свєтлова Михайла Євгеновича, вчителя Любимівської ЗОШ І-ІІ ступенів;
- Янчевського Сергія Олександровича, вчителя Антопільської ЗОШ І-ІІ ступенів;
- Жука Богдана Ігоровича, вчителя Бровківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Богача Олександра Анатолійовича, вчителя Степківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Бобра Василя Арсеньовича, вчителя Гальчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Морозовського Петра Івановича, вчителя Городківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Сірого Максима Вікторовича, вчителя Андрушівської гімназії;

- Миколайчука Руслана Юрійовича, вчителя Яроповицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Лисенка В’ячеслава Володимировича, вчителя Івницької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Захарчука Віктора Миколайовича, вчителя Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Адаміцького Петра Петровича, вчителя Івницької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Короткого Віктора Миколайовича, вчителя Нехворощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
- Каснер Людмилу Сергіївну, вчителя Андрушівської гімназії.
За вагомий особистий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху в області та з нагоди Дня фізичної культури і спорту відзначили таких тренерів ДЮСШ:

- Довгого Олексія Дмитровича – тренера-викладача з греко-римської боротьби;
- Рудюк Наталію Броніславівну - тренера-викладача з волейболу.

Вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіонів і призерів України з гирьового спорту:
- Соколівську Оксану;
- Стасюк Інну;
- Загребельну Віру;
- Василенка Олександра.

Вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіонів області з вільної боротьби:
- Волкова Володимира;
- Волкова Василя;
- Гальосу Романа;
- Рака Дениса;
- Хоменка Володимира.

Вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіонів області з греко-римської боротьби:
- Лавренщука Іллю;
- Любара Євгена;
- Ткачука Назара;
- Підкропивного Дмитра.

Вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, призерів області з волейболу:
- Заїнчковську Анну;
- Капіцьку Ольгу;
- Тичину Ульяну;
- Войтенко Анну;
- Ткачук Зоряну.

Після нагородження розпочалися змагання з бігу для загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. та І-ІІІ ст. де і визначилися найсильніші і найспритніші серед учнівської молоді району та отримали грамоти відділу освіти за змагання у легкоатлетичній естафеті:
-серед ЗЗСО І-ІІІ ст.:
І місце – Андрушівська гімназія;
ІІ місце – Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Новоівницька ЗОШ І-ІІІ ст.
- серед ЗЗСО І-ІІ ст.:
І місце – Мостівська ЗОШ І-ІІ ст.;
ІІ місце – Любимівська ЗОШ І-ІІ ст.;
ІІІ місце – Міньковецька ЗОШ І-ІІ ст.
Змагання було святом здоров’я та здорового способу життя. Учасники прагнули до високих спортивних показників та показали свої фізичні здібності.


Андрушівська районна
державна адміністрація