Провели профорієнтаційні уроки для учнів 8-10 класів Новоівницького ЗЗСО І-ІІІ ст.

 


З метою підвищення рівня поінформованості учнівської молоді про попит і пропозицію робочої сили, потреби ринку праці, професійного самовизначення, фахівцями Андрушівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Аллою Горкун та Любов Кайзер 11 вересня 2019 року проведено профорієнтаційні уроки для учнів 8-10 класів Новоівницького ЗЗСО І-ІІІ ст.Фахівці розповіли дітям про існування тисячі різноманітних професій, про те, що кожне ремесло неповторне, має своє призначення, об'єкт праці, умови роботи. Зі школярами 8 класу були проведені профорієнтаційні інтелектуальні ігри. Учні 9 та 10 класів пройшли експрес-діагностування за методиками О.Клімова та Д.Голланда.
Фахівці старшокласникам презентували веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа», яка допоможе оцінити учням власні здібності, вибрати майбутній напрямок професійного навчання.
Захід дав можливість замислитись над тим, що до вибору професії потрібно ставитися відповідально. А для того, щоб вибір професії став вдалим, обов’язково потрібно реально оцінювати свої можливості, здібності, нахили та перспективи працевлаштування за обраною професією

Андрушівська районна філія
Житомирського обласного центру зайнятості