Новий тиждень – нові можливості! Огляд актуальних конкурсів, грантів та подій для ІГС

 


Набір на Сьомий хакатон DeHack 2019 Korostyshiv
11-13 жовтня у м. Коростишів (Житомирська область) відбудеться хакатон з децентралізації «DeHack Korostyshiv». Захід організовується Програмою «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
Кількість місць – обмежена. Учасникам компенсуються транспортні витрати, надається проживання та харчування.
«DeHack Korostyshiv» – вже сьомий хакатон із серії DeHack. Перший захід було проведено у Львові, наступні відбулися у Дніпрі, Одесі, Тростянці, Дунаївцях, Коблеве. Більше інформації – на сайті (dehack.today) та FB-сторінці проекту.


Навчальний обмін «Діалог заради справедливих міст»
Шукаємо учасниць і учасників для міжнародного навчального обміну «Діалог заради справедливих міст» / «Local Activists Dialogue for Cohesive Cities» у Німеччині. Податися можна тут http://bit.ly/зареєструватися до 5 жовтня.
«Діалог заради справедливих міст» – освітній проект для посилення урбаністичних рухів України та Німеччини. Ми хочемо створити можливості для співпраці представниць низових ініціатив і разом подумати, як зробити наші міста справедливішими.
Хто? 10 українських активісток і активістів та представниць і представників громадських організацій, які працюють з темами міського розвитку. Робочі мови обміну – українська і англійська. Учасниці та учасники повинні володіти англійською на рівні, достатньому для спілкування.
Де? Учасниці та учасники відвідають Берлін, Ерфурт і Лейпциг.
Коли? Навчальна поїздка відбудеться 4-10 листопада 2019 року. Кінцевий термін подачі заявок – 5 жовтня.
Скільки? 20 євро – внесок за участь. Організаторки оплачують переліт до/з Німеччини, переїзди між містами у Німеччині під час обміну, проживання у готелях та харчування. Організатор_ки не покривають інших щоденних витрат у Німеччині, а також переїзди по Україні до/з аеропорту.
Як потрапити? Реєструйтеся до 5 жовтня тут http://bit.ly/зареєструватися


Молодіжна столиця України
14 вересня на Всеукраїнському форумі «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці» офіційно оголошено старт подачі заявок на національний конкурс Молодіжна Столиця України-2020.
Це шанс для кожного міста поділитись кращими практиками роботи з молоддю, налагодити комунікацію й ефективну співпрацю молоді та місцевої влади, презентувати себе на національному рівні.
Дедлайн подачі заявок – 30 жовтня 2019 року.
Деталі – http://oda.zht.gov.ua/news/startuvav-natsionalnyj-konkurs-molodizhna-stolytsya-ukrayiny/


Резиденція для письменників і перекладачів у Латвії
Міжнародний будинок письменника і перекладача пропонує літераторам всіх країн:
-місце для творчості в одному з найкрасивіших міст Латвії на узбережжі Балтійського моря Вентспілсі;
-можливість проживання і роботи в Міжнародному будинку письменника і перекладача протягом чотирьох тижнів;
-можливість отримання заохочувальної стипендії (280 EUR);
-зустрічі з письменниками та перекладачами з різних країн;
-можливість участі в колективних творчих проектах;
-фестивалях, семінарах.
Претендувати на можливість творчої роботи і стипендію може будь-який професійний літератор, для чого потрібно заповнити анкету.
Тривалість: 4 тижні.
Деталі – http://www.ventspilshouse.lv.


Docudays UA запускає новий освітній проект
За підтримки Міністерства освіти та науки України, правозахисників/-ць та психологів і психологинь Docudays UA розробив спеціальну програму для учнів 5–7 та 8–11 класів, яка містить сценарії проведення тематичних уроків, а також підготував до показу та обговорення в класах дві кінострічки: «Кривдник» американського режисера Лі Гірша, а також «Джованні та балет на воді» голландської режисерки Астрід Буссінк.
Реєстрація на DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу триває до 27 вересня включно на сайті bullyingstop.org.ua. Участь у проекті безкоштовна. Відбір шкіл-учасниць відбуватиметься на конкурсній основі.
Заповнити форму реєстрації можна за посиланням – http://edu.bullyingstop.org.ua/

З сайту облдержадміністрації