Для 50 дітей влаштували свято до Дня усиновлення.

 


У Житомирі відбулося обласне свято для усиновлених дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштованих в сімейні форми виховання.

Сьогодні, 26 вересня, 50 дітям вручили солодкі подарунки, батьків нагородили грамотами та подяками. Участь у заході взяв голова обласної ради Володимир Ширма та в.о. начальника служби у справах дітей ОДА Наталія Пилипчук.

Також для дітей підготували особливий сюрприз – цього дня вони відвідають контактний зоопарк в обласному центрі. Там для дітлахів проведуть екскурсію та дадуть можливість власноруч погодувати екзотичних тваринок й погладити.

Довідково. Станом на вересень 2019 року на території області проживає 514 сімей усиновлювачів, які подарували любов та сімейний затишок 616 дітям. Впродовж 2019 року в області усиновлено 46 дітей.

На обліку служб у справах дітей області перебуває 2989 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В сімейних формах виховання проживає 92,51% дітей зазначеної категорії, з них 2197 дітей перебуває під опікою, піклуванням. В регіоні діють 43 дитячі будинки сімейного типу та 176 прийомних сімей, в яких виховується 624 дитини, в тому числі 1 дитячий будинок сімейного типу та 13 підопічних дітей, які прибули з Луганської та Донецької областях.

З сайту облдержадміністрації