Змінюй себе та світ! Скористайся актуальними можливостями тижня

 


Тренінги з журналістики рішень: як написати матеріал, що змінить життя твоєї громади
Усе більше українців вимагають від представників медіа не лише відповідей на класичні питання журналістики «хто?», «що?», «де?», «коли?» та «чому?». Набагато важливішою для них є відповідь на питання «що робити далі?». Саме у цій площині розвивається абсолютно новий на українському медіаринку напрям — Solution Journalism, або «журналістика рішень».
Якщо маєте бажання не просто писати, а й впливати на зміни у громаді своїми журналістськими матеріалами, запрошуємо вас відвідати дводенний тренінг від ГО «Інтерньюз-Україна».
Коли? 1–2 листопада або 8–9 листопада 2019 року
Де? Київ, місце проведення буде повідомлено відібраним учасникам.
Окрім можливості здобути нові навички роботи у напрямі Solution Journalism, учасники тренінгу отримають стипендію на написання двох матеріалів про ключові реформи в Україні в форматі, дружньому до аудиторії, включаючно з ілюстраціями та інфографікою.
Кількість місць обмежена. Для участі необхідно зареєструватися до 23 жовтня – https://docs.google.com/forms/d/1wAZ-8ToQgw5aQuwSnCpzx8q_MvyNU5rhK-Qfzxh5EIo/viewform?edit_requested=true

Конкурс «Великий проект-2020»
Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс «Великий проект-2020» на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини, за наявності коштів. Програма має на меті збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель та пам’яток, важливих музейних колекцій, які є доступними для громадськості та охороняються законом в Україні. Дедлайн – 30 жовтня 2019 року.
У конкурсі можуть брати участь зареєстровані некомерційні установи, такі як неурядові громадські організації, музеї, керівні заклади культури чи подібні організації, включаючи американські, згідно Розділу 501(с)(3) податкового кодексу США. Установи повинні бути зареєстровані у SAM.gov та мати там активний статус, а також можуть довести, що мають відповідний досвід та здатність керувати великими проектами зі збереження культурної спадщини.
Деталі – https://gurt.org.ua/news/grants/55828/

Інтенсив з проєктного менеджменту
Команда освітньої платформи LABA допоможе розібратись з тонкощами проєктного менеджменту.
Коли та де? – 26 жовтня, Київ.
Протягом інтенсиву фахівці LABA розглянуть різні виміри управління проєктами. На власному досвіді вони розкриють теми від формування команди і просування проєкту, до кризового менеджменту та ролі аналітики у проєктах.
Інтенсив буде корисним для всіх, хто займається реалізацією проєктів у своїй громадській організації (або соціальному підприємництві), незалежно від рівня досвіду.
Подія безкоштовна за попередньої реєстрації. Кількість місць на тренінгу обмежена, тому ми проводимо відбір учасників. Не полінуйтесь написати хорошу заявку – подія того варта.
Заповнити заявку для участі у тренінгу можна тут: https://probono.org.ua/pbwlaba

Школа з медіаменеджменту в Ризі від ГО ІРРП
У програмі школи: Загальні питання управління та менеджмент ньюзрума, стратегія, фінансове планування, монетизація, маркетинг і просування.
Хто може взяти участь? – Учасники та учасниці мають представляти середній (редактори відділів) або вищий рівень керівництва (на рівні заступника головного редактора, редактора чи головного редактора) у недержавних ЗМІ та мати бажання і здібності для вдосконалення своїх управлінських якостей, та організаційних процесів у своїх редакціях.
Участь у школі– безкоштовна, група формується на конкурсній основі, заповнити заявку можна за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfs2znwISNnJJp4RPPRFV-Y7y_xAmocryP9mNPkP9Km-vSVWA/viewform?vc=0&c=0&w=1
Відібрані учасники зобов`язуються брати участь в усіх трьох модулях.
Організатори відшкодовують вартість проїзду з Києва або Львова, проживання в Ризі та харчування (в усі робочі дні).
У школі візьмуть участь медіаменеджери з Білорусі, Грузії, Молдови та України.
Заявки приймаються до 25 жовтня 2019 року (включно).
Про результати відбору FOJO Media Institute повідомить аплікантам персональними листами.
Якщо виникли питання, напишіть нам на адресу office@irrp.org.ua.

Форум розвитку громадянського суспільства
Форум розвитку громадянського суспільства — це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері розвитку благодійних та громадських організацій.
Щороку учасниками Форуму стають представники українських неприбуткових організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій — усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.
Форум буде проходити в Києві 5 грудня.
Реєстрація на Форум за посиланням: http://bit.ly/2MadMOE


З сайту облдержадміністрації