Співпраця пробації та ДВС

 


Триває плідна співпраця Андрушівського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" у Житомирській області з Андрушівським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.
01 жовтня 2019 року начальник Андрушівського РС філії Центру пробації у Житомирській області Богдан Бордюг та начальник Андрушівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Андрій Шатило провели робочу зустріч з питань взаємодії під час виконання стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.
Була проведена звірка осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності за ст. 183-1 КУпАП, які перебували та перебувають на обліку Андрушівського РС філії Центру пробації в Житомирській області.
Одночасно обговорено можливість отримання інформації від виконавчої служби про виконання власником підприємства обов’язку, передбаченого ст. 325-3 КУпАП у частині перерахування коштів. Звіркою було встановлено, що кошти для погашення заборгованості по сплаті аліментів після відпрацювання стягнення у вигляді суспільно корисних робіт власниками підприємств були перераховані в повному обсязі без допущення порушень.

Андрушівський районний сектор філії
Державної установи "Центру пробації"
у Житомирській області