До відома суб’єктів господарювання району!

  Інформуємо,що в період з 12 по 15 листопада цього року в м.Мінськ Республіки Білорусь відбуватиметься XXV Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок «ПРОДЕКСПО-2019», яка є найбільшим профільним заходом виробників продовольчих товарів в Республіці Білорусь.

Програмою «ПРОДЕКСПО-2019» передбачається, окрім виставково- ярмаркових заходів, проведення конгресу «Харчова промисловість Республіки Білорусь в умовах поглиблення інтеграційних процесів», Міжнародного симпозіуму хлібопекарів, Міжнародного кулінарного кубку, Міжнародного дегустаційного конкурсу алкогольних та безалкогольних напоїв «Золотий келих», семінару «Інтелектуальна власність в харчовій промисловості», бліц- переговорів між торговельними мережами та виробниками продовольчих товарів.

Програма «ПРОДЕКСПО-2019» доступна за посиланням https://prodexpo.by, умови участі в Міжнародному дегустаційному конкурсі «Золотий келих» (проводиться за окремою програмою) https://www.zalatykelih.by/o-konkurse.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до Хрол Наталії: тел.-375-29-889-56-63, e-mail: prodexpo@belexpo.by.

З питань участі у Міжнародному дегустаційному конкурсі «Золотий келих» просимо звертатись до Бельської Ірени: тел.:375-29-650-97-86, e-mail: zalatykelih@bk.ru.


Сектор економіки та розвитку інфраструктури
Андрушівської районної державної адміністрації