Андрушівчани вшанували пам'ять загиблих від нацистських загарбників

 


Вже понад 70 років, як Друга світова війна забрала та скалічила мільйони життів людей у всьому світі. Величезною трагедією ця війна стала для нашої країни, яка внаслідок ворожої окупації втратила велику частину свого населення. Тому День визволення України від нацистських загарбників став великим святом із гірким присмаком болю.


28 жовтня, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко, голова районної ради Олександр Осадчук, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій, а також громадськість міста вшанували пам'ять жертв війни та поклали квіти на Алеї Слави.


Сергій Демченко, звертаючись до присутніх зазначив: «Наш святий обов’язок- зберегти пам'ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги. Але і сьогодні потерпаючи від військової агресії на сході країни, ми гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Український народ знову зі зброєю в руках захищає наші кордони та нашу свободу».

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто ціною власного життя виборював мир в роки Другої Світової війни.


Андрушівська районна
державна адміністрація