Триває профорієнтаційна робота з учнівською молоддю Андрушівського району.

 Фахівці з профорієнтації Андрушівської районної філії Житомирського ОЦЗ Алла Горкун та Любов Кайзер 14 листопада 2019 проку провели профорієнтаційні уроки для учнів 8-10 класів Старокотельнянської гімназії.
Зустріч пройшла під гаслом: «Вибір життєвого шляху в твоїх руках». Презентації, відеоролики, дискусії, ігри застосовували фахівці в своїй роботі щоб зацікавити учнів світом професій, щоб підготувати школярів до свідомого вибору професійного шляху в майбутньому.Також учні пройшли експрес-діагностування за методиками О.Клімова та Д.Голланда. Старшокласникам фахівці презентували веб-базовану платформу «Моя професія: консультаційна мережа», запропонували пройти тестування на даній онлайн платформі . В результаті ряд учнів виявили бажання зареєструватися та отримати код доступу на сторінку тестування. Фахівцями були надані контактні дані для консультацій у випадку потреби при проходженні тестування.
На завершення школярі отримали інформаційні буклети, які містять в собі важливу інформацію щодо професійного самовизначення.Андрушівський РЦЗ