Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

 


Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята 14 листопада в приміщенні Андрушівської школи мистецтв відбулися урочистості «З працею від зорі і до зорі уклін низький вам трударі».
У заході взяли участь керівники та працівники сільськогосподарських підприємств району, представники трудових колективів, громадськість району.


З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко, голова районної ради Олександр Осадчук та начальник відділу агропромислового розвитку Андрушівської райдержадміністрації Віталій Весельський, привітавши та висловивши шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує розвиток агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.
За досягнення високих показників у роботі, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагородженні кращі працівники сільськогосподарської галузі :


БАС Петро Іванович - заступник директора ТОВ «Яромир»;
ДІДКІВСЬКИЙ Олександр Петрович - головний агроном СТОВ «Хлібороб»;
АШИХІН Михайло Андрійович – водій СТОВ «Старокотельнянське»;
СОЛОВСЬКИЙ Дмитро Анатолійович – механізатор СТОВ «Добробут»;
ДЕНИСЮК Тетяна Василівна - завідуюча молочно-товарною фермою СФГ «Шателюк»;
КОРОБКОВ Іларіон Павлович – механізатор СФГ «Січ»;


БОНДАРЧУК Оксана Василівна - завідуюча складом ТОВ СП «Спіка»;
ТУЛУБІНСЬКА Людмила Дмитрівна - різноробоча АТ «Андрушівське»;
КИСЛИЦЬКИЙ Валерій Андрійович - механізатор СФГ «МАВ-2007»;


КОВАЛЕНКО Тарас Анатолійович - механізатор ДП «Оранта» НВНП ТОВ «Антарія»;
МАРТИНЮК Лариса Адамівна - головний економіст ПОСП «Надія»;
САФОНЮКА Василь Йосипович – водій ТОВ «Укр-Агро РТ»;
САМБОРСЬКИЙ Анатолій Леонідович – механізатор ПП «Імпак»;
МАШТАЛІР Іван Михайлович – механізатор СФГ «Ткаченки»;
ПОЛІЩУК Микола Миколайович – механізатор СФГ «Шевченківське».


До святкових вітань приєдналися головний лікар КНП «ЦПМСД» Володимир Палазюк, голова райкому профспілки працівників сільського господарства Анатолій Дергай.
Керівникам місцевих агропідприємств різної форми власності дякували за підтримку та співпрацю сільські голови сіл Волиця та Нехворощ, секретар Івницької сільської ради, в.о. старости сіл Глинівці та Великих Мошківець.


Зі святковими вітаннями до аграріїв району звернулася начальник відділу культури – Галина Білецька.
Упродовж заходу співочі та танцювальні вітання дарували присутнім артисти районного Будинку культури та вихованці школи мистецтв. У залі панувала по-справжньому святкова й доброзичлива атмосфера.Андрушівська районна
державна адміністрація