Відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

 


21 листопада – особлива дата в новітній історії України. З 2014 року цей день став для українців Днем Гідності та Свободи. Він запроваджений на честь початку двох революцій: Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013 року, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.


З цієї нагоди сьогодні, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко, голова районної ради Олександр Осадчук, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій, а також громадськість міста вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та поклали квіти на Алеї Слави до Пам’ятного знаку на честь захисників України.


Сергій Демченко, звертаючись до присутніх зазначив: «З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи вітаю учасників національно-визвольної боротьби всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави…». Хвилинною мовчання присутні вшанували вічний спокій полеглих під час Революції Гідності та АТО на Сході України.