До уваги пільговиків!

 


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» АТ “Ощадбанк” інформує пільговика протягом доби після здійснення перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за дані послуги.

Отже пільговикам, які надали органам соціального захисту населення за місцем отримання пільг інформацію про номер мобільного телефону, АТ “Ощадбанк” щомісяця надсилатиме смс-повідомлення про перерахування коштів підприємствам – надавачам житлово-комунальних послуг за надані пільги.

Зокрема, у смс-повідомленні зазначається загальна сума нарахованих пільг та сума, яку необхідно доплатити пільговику по кожному виду послуг.

Приклад
Відповідно до платіжок за жовтень п.р., надісланих підприємствами-надавачами комунальних послуг пільговику, сума до сплати становить 723,58 грн., а саме:
– постачання теплової енергії (опалення) – 200 грн;
– централізоване водопостачання – 181,44 грн;
– постачання електричної енергії – 233,64 грн;
– постачання природного газу – 108,5 грн.

У смс-повідомленні, надісланому АТ “Ощадбанк” пільговику, міститься наступна інформація:
Dobruy den. Pilga 481.44 ne
pokryla Elektryka 133.64 Gaz
108.50 Detali v kabineti

Оскільки пільга нарахована громадянину у розмірі 481,44 грн, тому перерахування держаних коштів АТ “Ощадбанк” буде здійснено наступним чином: в повному обсязі плата за опалення – 200 грн, за водопостачання – 181,44 грн, та частково за електропостачання – 100,0 грн.
Залишок за спожите електропостачання у сумі 133,64 грн. та за газопостачання в сумі 108,5 грн. пільговик оплачує самостійно.
Детальну інформацію щодо розрахунків за надані пільги по організаціям-надавачам житлово-комунальних послуг можна отримати, зареєструвавшись у веб-кабінеті на сайті АТ “Ощадбанк”.

З сайту облдержадміністрації