Діти з Андрушівського району прийняли участь у обласному онлайн-конкурсі творчих робіт: «Малюнок» або «Вітальна листівка» дітей віком 7-17 років до Дня батька

  Наші батьки – найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама – найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття.
Свято батька, як і День Матері є офіційним святом, яке щорічно відзначається в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019, «З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей», було підписано 18 травня 2019 року.
Дата його святкування на міжнародному рівні, в країнах, де особливо шануються сімейні цінності, вже давно закріпилася в третю неділю червня. Свято взяло свій початок у 1909 році,і вперше було відзначене у місті Спокан, штату Вашингтон, США. Ініціатором дня батька виступила жінка – Сонора Смарт. Слідом за США День батька стали відзначати у Великій Британії та Нідерландах, Франції та Китаї, пізніше приєдналися й інші країни.
Свято батька, безперечно, з’явилося як вираз вдячності і любові, які любляча дочка присвятила своєму батькові. У багатьох державах влаштовуються всілякі заходи для відзначення Дня батька.
Так, з метою пропагування кращого досвіду відповідального батьківства Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації, був оголошений обласний онлайн-конкурс творчих робіт: «Малюнок» або «Вітальна листівка» дітей віком 7-17 років до Дня батька. В якому прийняли участь діти з Андрушівського району. А саме: Рудюк Марина Вячеславівна з м.Андрушівка, Діденко Ілля Юрійович з м. Андрушівка, Ворона Богдан Дмитрович з м.Андрушівка, Проценко Марія Миколаївна з м.Андрушівка, Проценко Маргарита Сергіївна з м. Андрушівка, Кручківська Дар’я Павлівна з м.Андрушівка та Кручківський Павло Павлович з м.Андрушівка.

Начальник відділу персоніфікованого
обліку пільгових категорій населення
УПСЗН Андрушівської РДА Раїса ОГІР