Розвиток туризму є одним з пріоритетів на 2020 рік

 


На цьому наголосив Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський. У своєму виступі він зазначив, зокрема, що в 2020 році МКМС буде вперше впроваджувати програму мобільності молоді та великий акцент робитиме на розвиток туризму.

Перший заступник міністра Анатолій Максимчук розповів, як заходи з розвитку українського кінематографу залучатимуть іноземних продюсерів, що матиме синергетичний ефект для розвитку регіональних культурних осередків.

У свою чергу заступниця міністра Ірина Подоляк розповіла про культурну політику держави в контексті розвитку місцевих громад, заступник міністра Володимир Шумілін — про трансформацію екосистеми українського спорту, заступник міністра Олексій Сівірін — про плани у сфері молодіжної політики, а заступниця міністра Світлана Фоменко — про децентралізацію та реформу культурних послуг.

Програма «Малі міста – великі враження» стартувала 15 квітня 2019 року. Головна мета – підтримка населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб. Участь у конкурсі можуть брати культурно-мистецькі проекти від органів місцевого самоврядування, юридичних осіб всіх форм власності, творчих спілок, фізичних осіб-підприємців.

Нагадаємо, що цього року на Житомирщині 5 проєктів отримали перемогу у конкурсі “Малі міста – великі враження”.


З сайту облдержадміністрації