Відбулося відкриття Резиденції Святого Миколая

 
19 грудня в Андрушівському районному будинку культури відкрилася Резиденція Святого Миколая. День Святого Миколая – це свято, яке приносить до наших домівок світлу радість і сподівання. Цей день для кожного з нас сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки. За це його називають Чудотворцем.
У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку.
З вітальним словом і найщирішими побажаннями до всіх присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко. Побажав міцного здоров’я, гарного настрою, світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань, щирих сподівань, неймовірного везіння в житті і домашнього затишку. Нехай прихильність Святого Миколая та добрі справи принесуть у кожну домівку щасливий дитячий сміх та неповторне відчуття святкового дійства!
Вірте у це свято, вірте у чудо. Нехай в ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя.
Перед початком свята діти мали можливість відвідати майстер класи, побачити лялькову виставу та зробити фото з Святим Миколаєм. Також була представлена виставка малюнків, а всі бажаючі могли написати листа Святому Миколаю.
Протягом свята лунали пісні і танці кращих дитячих колективів.