У Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області розпочала роботу громадська приймальня

 


Реформа Держгеокадастру триває. При усіх головних управліннях Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в областях запрацювали громадські приймальні.

Це означає, що громадяни чи представники підприємств, установ, організацій можуть щоденно звернутися до приймалень Держгеокадастру за консультацією з розв’язання проблемних питань особисто чи подати звернення. Консультація є безоплатною.

У громадських приймальнях Держгеокадастру за попереднім записом, у визначені дні та години графіком особистого приймання громадян, можна потрапити на прийом до керівництва, а також звернутися до уповноважених осіб служби за особистою консультацією, скаргою, проханням тощо, у зручний час.

З метою забезпечення правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області розпочала роботу громадська приймальня.

Фахівці структурних підрозділів Головного управління щодня згідно із затвердженим графіком надаватимуть консультації громадянам із земельних питань.

Громадська приймальня знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Довженка, 45, кабінет 102 (1-й поверх).

З сайту облдержадміністрації