Цьогоріч в області за рахунок пільгових кредитів придбали житло 35 сімей

 


Про це повідомив директор обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Ігор Потапчук під час засідання обласної комісії з надання і використання бюджетних коштів, що спрямовуються для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам.

Участь у засіданні взяла заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі працює з 2000 року. Основна мета діяльності фонду – впровадження в нашій області державної програми підтримки індивідуального сільського будівництва шляхом надання довгострокових пільгових позик на спорудження нових будинків, придбання готового житла або проведення реконструкції власного житла в сільській місцевості.

Так, цього року прокредитували 35 сімей в області на суму 5 млн 995 тис. грн. На 2020-й рік плановий показник для кредитування жителів області на придбання чи ремонту житла у сільській місцевості становить 7 млн 200 тис. грн.

Під час засідання погодили виділення коштів для двох жителів області з Ружинського та Попільнянського району по 200 тис. грн під 3% річних строком на 20 років.
З сайту облдержадміністрації