Вшанували пам'ять загиблих від нацистських загарбників

 28 грудня , заступник голови районної державної адміністрації Сергій Демченко, заступник голови районної ради Михайло Ляшук, представники структурних підрозділів державної адміністрації, районної ради, установ та організацій, а також громадськість міста вшанували пам'ять жертв війни та поклали квіти на Алеї Слави з нагоди 76 річниці визволення Андрушівщини від нацистських загарбників.
Усі ми, старі й молоді, пишаємося подвигом визволителів нашої країни. Пам’ять про цей подвиг ми маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам. З Україною пов’язані основні події найстрашнішого в історії людства воєнного протистояння. Саме тут вирішувалася подальша доля війни в Європі, доля Перемоги.
Сергій Демченко зазначив: «Страшні випробування випали на долю покоління тих років. Нищівний вал бойових дій двічі прокотився українськими землями, не оминувши жодного міста, містечка, села. Протягом тих трагічних днів і ночей Україна була ареною смертельних битв. В період від 25 по 30 грудня 1943 року було звільнено від загарбників всі села Андрушівського району.Слава ветеранам, всім тим, хто боронив Батьківщину від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи своєю кров’ю і життям заради майбутнього! Хай сила цієї землі допомагає долати труднощі, яких сьогодні, на жаль, багато у нашій державі. Та наш народ – сильний духом і вірний ідеалам добра і справедливості і це – назавжди!»
Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто ціною власного життя виборював мир.