#Децентралізація: юридичний супровід та судове представництво об’єднаних територіальних громад. Методично-інформаційні матеріали

 


Асоціація об’єднаних територіальних громад за підтримки Програми ЄС «U-LEAD з Європою», реалізувала Проєкт «Юридичний супровід та судове представництво об’єднаних територіальних громад».
У рамках проєкту Асоціація розробила низку інформаційно-методичних матеріалів, з якими можна ознайомитися за посиланням https://oda.zht.gov.ua/news/detsentralizatsiya-yurydychnyj-suprovid-ta-sudove-predstavnytstvo-ob-yednanyh-terytorialnyh-gromad-metodychno-informatsijni-materialy/
Матеріали розраховані на посадових осіб органів місцевого самоврядування, але в першу чергу будуть цікаві юристам та головам місцевих рад.
Матеріали підготовлені за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, та Естонії. Зміст є виключною відповідальністю її авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Програми «U–LEAD з Європою», уряду України, Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Швеції, Польщі, Данії, та Естонії.
#Децентралізація