Мандруй Житомирщиною: туристичний маршрут «Архітектурне натхнення»

 


Житомирський обласний ТІЦ запрошує до нового туристичного маршруту «Архітектурне натхнення», розрахованого на 3 дні.
День 1
Ранковий приїзд до м. Житомира. Перший день маршруту екскурсанти проведуть у Житомирі. Група відвідає серце міста – Замкову гору, Краєзнавчий музей, будівля якого віднесення до пам’яток архітектури, та прогуляється єдиною пішохідною вулицею міста – Михайлівською. Поселення в готель. Вільний час: прогулянка Шодуарівським парком, екскурсія до музею космонавтики ім. С.П.Корольова.

День 2
Наступний день розпочинається з відвідування архітектурних пам’яток області. Першим пунктом на маршруті буде палац родини Терещенків в смт Червоне Андрушівського району. Наступний маєток Терещенків – будинок-садиба палацового типу – розташований неподалік, у містечку Андрушівка. Ще одна пам’ятка архітектури розміщена в с. Стара Котельня Андрушівського району – Костел Антонія Падуанського. Повернення та ночівля в Житомирі.

День 3
Мандрівка Житомирщиною продовжується. Цього разу до Чуднівського району в с. Турчинівка, де розташована ще одна пам’ятка архітектури – комплекс Турчинівської садиби Уварових, що розкинувся серед мальовничого парку зі ставом у південній частині, дно якого при спорудженні було суцільно вистелено дубовими дошками. Парк займає площу в одинадцять гектарів. До комплексу входить палац і розташований паралельно нього господарський корпус із більш пізньою прямокутною прибудовою радянського періоду. Далі їдемо до Любарського району у смт. Нова Чорторія – екскурсія садибою Прушинських-Оржевських. Садиба складається з палацу, парку, церкви-усипальниці, в’їзної брами з прибрамним будиночком та парового млина.

Нагадаємо, що 10-ти денний маршрут «Коло Житомирщини» дозволяє розпочинати маршрут із будь-якого дня та продовжувати поїздку проти годинникової стрілки. Туристичний маршрут “Троянди та виноград” познайомить із відомими історіями кохання, що пов’язані із Житомирщиною, та її романтичною архітектурою. А туристичний маршрут “Житомирщина в особах” познайомить туристів із захопливими історіями виданих постатей Житомирщини. А відправившись туристичними маршрутами “Поліськими стежками” та “Єднання з природою” ви побачите неповторні краєвиди Житомирщини.

Також Житомирським обласним ТІЦ розроблену концепцію 3D турів Житомирською областю.
#Мандруй_Україною
#Мандруй_Житомирщиною