Увага! У Житомирі розпочалася відкрита дискусія «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки». ПОСИЛАННЯ НА ТРАНСЛЯЦІЮ

 


Сьогодні, 26 серпня, у м.Житомирі проходить відкрита дискусія «Вектори децентралізації: про завдання та подальші кроки».
Трансляцію відкритої дискусії дивіться на сторінці Житомирської ОДА у Facebook та на вебсайті “Децентралізація”.
Серед учасників відкритої дискусії:
В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України;
Ольга Лебединська, експерт Офісу підтримки реформ при Мінрегіоні;
Віктор Венцель, експерт Офісу підтримки реформ при Мінрегіоні;
Ярослав Рабошук, заступник виконавчого директора АМУ.
Участь у заході також беруть голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова обласної ради Володимир Ширма, заступник голови ОДА Віктор Градівський, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, а також представники структурних підрозділів ОДА, голови районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти.
Під час заходу планується обговорити законопроєкти про місцеве самоврядування та про місцеві державні адміністрації, а також проєкти змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансового забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування та змін до Податкового законодавства, які розширять можливості нарощування надходжень до місцевих бюджетів.
До уваги ЗМІ! О 12:30 організатори заходу проведуть брифінг для регіональних ЗМІ у Житомирській ОДА.
Захід організовано Міністерством розвитку громад та територій України за партнерської підтримки Швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.