Звернення голови районної державної адміністрації Людмили Ананченко з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

 


Шановні жителі Андрушівщини! 
29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
День встановлений указом Президента від 23 серпня 2019 року «на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві".
У цей день ми з особливою вдячністю згадуємо тих, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме 29 серпня 2014 року під м. Іловайськ Донецької області наше військо зазнало найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України.… і ми продовжуємо втрачати тих, хто боронить кордони України.
Завдяки мужнім воїнам сьогодні над Андрушівщиною мирне небо, лунає сміх дітей, а не гуркіт військової техніки.
Висловлюю найглибші співчуття родинам загиблих бійців. Вічна пам’ять  та шана тим, кого немає з нами поряд, тим, кого забрала війна, й велике спасибі тим, хто повернувся живим.
Пам’ятаємо всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Слава полеглим захисникам!
Слава Україні!
З повагою

Голова районної державної адміністрації Людмила Ананченко