Триває інформаційна кампанія «Чиста енергія для Вашої родини».

 


Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС Twinning розроблено інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – «Чиста енергія для Вашої родини».
Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності.
Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:
сонячні панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;
теплові насоси або твердопаливні котли – для опалення;
геліоколектори – для нагріву води.
«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.
«І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.
Тож, дізнавайтеся про переваги відновлюваних джерел енергії – у відеоролику «Чиста енергія для Вашої родини»:https://oda.zht.gov.ua/news/tryvaye-informatsijna-kampaniya-chysta-energiya-dlya-vashoyi-rodyny-video/