Звернення голови районної державної адміністрації Людмили Ананченко з нагоди відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана!

 


Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними своєї держави.
В цей День, ми доземно вклоняємось і Вам, сивочолі ветерани війни та праці, хто подолав ворога у Другу Світову війну, підняв з руїн рідну Україну, наш район. Нехай героїчні вчинки минулого надихають всіх нас на нові звершення в ім'я української держави. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Бажаю вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім’ям, успіхів, активного довголіття!

З повагою

Голова районної державної адміністрації Людмила Ананченко