Велике будівництво на Житомирщині: На високій стадії готовності будівництво нової амбулаторії у селі Сінгури

 


05 жовтня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський ознайомився з ходом робіт на будівництві амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом у селі Сінгури.
Проєкт реалізується у рамках Національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.
Планом робіт передбачено будівництво одноповерхової будівлі загальною площею 320,0 м кв.:
житлова зона (житлові кімнати, кухня їдальня, гардеробна, санвузли, душові);
зона для надання первинної медичної допомоги (кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт, реєстратура).
Як повідомляє Житомирська РДА, об’єкт перебуває на високій стадії готовності. З попереднім підрядником, який починав будівництво у 2018 році договір розірвано. Новий підрядник ТОВ «БК «Будмоноліт» має завершити роботи вже у грудні 2020 року.
Наразі вже виправлено недоліки з крівлею, проводяться внутрішні роботи, ведеться підготовка до робіт із благоустрою території амбулаторії.
Функціонування нової амбулаторії у Сінгурах дозволить суттєво покращити медичне обслуговування жителів громади – її проєктна потужність складає 37 відвідувань за зміну.
Нагадаємо, що увійшли в активну стадію роботи з реконструкції приймального відділення в КНП «ЦРЛ».
Довідково. Замовником робіт – Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації.
Джерело фінансування – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.
Загальна кошторисна вартість будівництва складає 9 млн 056 тис. грн, з яких 10% – співфінансування з місцевого бюджету.