Встигніть зареєструватися та взяти участь у змаганнях «Ігри Нескорених 2.0»!

 


Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні 16 жовтня 2020 року оголосив про початок перших онлайн-змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – «Ігри Нескорених 2.0».
Взяти участь у «Іграх Нескорених 2.0» мають можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року. До участі в змаганнях запрошуються члени минулорічних збірних.
ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЧАСТІ У ОНЛАЙН-ЗМАГАННЯХ “ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2.0”:
копія посвідчення УБД чи інваліда війни;
для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке вони входять, із зазначенням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення/травми/захворювання; у випадку відсутності первинних медичних документів – пояснення командира, чому вони відсутні;
копія висновку військово-лікарської комісії, висновку МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;
фотографія.
Реєстрація триває до 31 жовтня 2020 року включно. Зареєструватися на онлайн змагання «Ігри Нескорених 2.0» можна на сайті за посиланням https://invictusgames. in.ua/become-a-sportsman.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» спортивні змагання відбудуться онлайн у шести видах спорту:
легка атлетика;
пауерліфтинг;
стрільба з лука;
плавання;
веслування на тренажері;
велоспорт.
Онлайн-змагання проходитимуть з 31 жовтня по 22 листопада 2020 року. «Ігри Нескорених 2.0» відбуватимуться за місцем проживання учасників у час та день, які зручні учаснику. Учасник сам вибирає види спорту, місце змагань, день та час у зазначений період.
«У межах адаптивних категорій ви можете взяти участь у бізі на візку чи у велоспорті сидячи, чи у штовханні ядра з позиції сидячи. В умовах онлайн-змагань ми не вимагатимемо, щоб візок для бігу чи стілець для штовхання ядра відповідали паралімпійським вимогам. Ви можете пройти дистанцію в бізі на своєму особистому візку, а штовхати ядро з звичайного стільця чи власного візка – єдине, що просимо вас подбати про власну безпеку, і щоб з вами була особа, яка зможе допомогти у випадку необхідності», – зазначено на сайті змагань.
Положення про умови змагань можна знайти за посиланням: https://goo.su/2PSQ.