ЗБЕРЕЖИ ПАМ'ЯТЬ. ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ

 



Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам`яті жертв Голодомору.
Голодомор в Україні 1932-1933 років визнано найстрашнішим злочином проти людяності, штучним знищенням українського народу, який був влаштований тодішнім партійним і політичним керівництвом СРСР на чолі із Йосипом Сталіним як помста вільному люду за події Української революції 1917-1921 років, за незламність нашого вільного духу, за нескореність українського характеру. Це був розбій, свідомо спрямований на винищення українців.
За роки голодоморів в Україні загинули мільйони людей, не народилося - понад 1 млн осіб. Тим, які вижили, ці роки запам’ятались на все життя.
Напередодні Дня вшанування пам`яті жертв Голодомору біля пам’ятного знака жертвам голодомору 1932-1933 років, що на старому міському кладовищі,голова райдержадміністрації Людмила Ананченко разом із працівниками райдержадміністрації та головою районної ради ветеранів Анатолієм Дергаєм хвилиною мовчання вшанували пам`ять загиблих в часи голодоморів, поклали квіти та запалили свічки пам`яті на знак вічної пам’яті про невинно покарані душі.