ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА З ПИТАННЯ РОЗПОДІЛУ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА, ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ У СПІЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ

 17 липня Верховна Рада України прийняла Постанову № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», згідно якої було ліквідовано діючі райони та створено нові. Відтак в Житомирській області утворено 4 райони замість діючих 23. Переважна більшість населених пунктів Андрушівщини увійшла до Бердичівського району, окрім Волицької сільської громади та с. Іванків, які тепер у складі Житомирського району.
Оскільки обрані райради нових районів з дня набуття ними повноважень є правонаступниками всього майна, прав та обов’язків районних рад, території яких було включено до складу відповідного нового району, набуло актуальності питання щодо співфінансування, реорганізації установ районної комунальної власності та передачі їх у власність територіальних громад, які утворені на території ліквідованих районів.
Тож, щоб спільно обговорити правові підстави, механізми та проблемні аспекти, які можуть виникнути в процесі передачі об’єктів спільної власності територіальних громад району в комунальну власність новоутворених громад, 9 грудня голова Андрушівської райдержадміністрації Людмила Ананченко провела робочу нараду з Андрушівським міським (Білецька Г.І.), Червоненським селищним (Ящук Ю.В.) та Волицьким сільським (Шаповалов А.В.) головами.
За запрошенням голови Андрушівської РДА в нараді також взяли участь голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк та голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов.
У ході обговорення учасники наради мали можливість висловити свою думку із піднятого питання та запропонувати шляхи вирішення проблем, які можуть виникнути в процесі розподілу та передачі майна.
За підсумками наради, зокрема, було погоджено проведення зустрічі міського, селищного та сільського голів для напрацювання спільної позиції.